Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

TERMINY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ
POWIATU KARTUSKIEGO 2017
rozpoczęcie godzina: 10:00

lp. gmina data miejsce
1 Chmielno 09.03.2017 GOK w Chmielnie
2 Kartuzy 17.03.2017 KP PSP w Kartuzach
3 Przodkowo 06.03.2017 ZK w Przodkowie
4 Sierakowice 09.03.2017 Strażnica OSP w Sierakowicach
5 Somonino 15.03.2017 GOK Somonino
6 Stężyca 14.03.2017 ZKiW w Klukowej Hucie
7 Sulęczyno 20.03.2017 Strażnica OSP w Sulęczynie
8 Żukowo 13.03.2017 Strażnica OSP w Żukowo
  Powiat 07.04.2017 KP PSP w Kartuzach

 

Zestawienie udziału w eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w 2016 r.

         
LP Gmina data ilość osób grupa 10-13 grupa 14-16 grupa 17-19
1. Chmielno 2016-03-03 grupa 10-13 22 35 1. Martyna Felskowska 1. Michał Treder 1. Kamil Felskowski
grupa 14-16 12 2. Dominika Gierszewska 2. Szymon Milczewski  
grupa 17-19 1 3. Michał Etmański Filip Krause  
2. Stężyca 2016-03-08 grupa 10-13 11 23 1. Tomasz Jeszke 1. Mateusz Ceschica -Wensierski  
grupa 14-16 12 2. Rafał Ceschica -Wensierski 2. Julian Wolski  
grupa 17-19 0 Szymon Liegmann Przemysław Birr  
3. Sierakowice 2016-03-18 grupa 10-13 24 46 1. Maciej Polejowski 1. Maksymilian Penkowski 1. Katarzyna Cirocka
grupa 14-16 11 2. Damian Bobkowski 2. Klaudia Bojanowska 2. Michał Woźniak
grupa 17-19 11 3. Aleksander Tessa Adrian Kuberna Piotr Bulczak
4. Przodkowo 2016-03-10 grupa 10-13 14 34 1. Anna Frankowska 1. Sandra Drążkowska 1. Patryk Krefta
grupa 14-16 15 2. Patrycja Lejkowska Anita Krefta Kamil Hoppa
grupa 17-19 5 Seweryn Krausa Filip Krausa Sebastian Bliźnierski
5. Somonino 2016-03-11 grupa 10-13 24 52 1. Kamil Mazur 1. Zuzanna Kroenka 1. Agnieszka Plicht
grupa 14-16 17 2. Karolina Puzdrowska 2. Julia Patoka Tomasz Rybakowski
grupa 17-19 11 3. Konrad Leśniak Maciej Byczkowski Natalia Kolka
6. Sulęczyno 2016-03-15 grupa 10-13 25 41 1. Andrzej Łukaszczyk 1. Marianna Łukaszczyk 1. Dominika Wierzba
grupa 14-16 13 2. Wiktor Miszk 2. Piotr Wierzba Maria Mielewczyk
grupa 17-19 3 3. Paweł Hinca Jacek Mielewczyk Klaudia Zaworska
7. Kartuzy 2016-03-18 grupa 10-13 10 36 1. Eryk Marszałkowski 1. Weronika Plichta 1. Paweł Wróblewski
grupa 14-16 13 Michał Fierka 2. Andrzej Szreder 2. Gabriel Wolski
grupa 17-19 13 Karolina Gorlikowska Julia Formela Adrian Felskowski
8. Żukowo 2016-03-14 grupa 10-13 9 32 1. Wiktoria Fierke 1. Maciej Borowicz 1. Oliwia Rosner
grupa 14-16 12 Kornelia Różyńska 2. Natalia Grunwald 2. Nikola Krol
grupa 17-19 11 Aleksandra Wilda Mateusz Kanka Łukasz Dargacz
Liczba uczestników eliminacji powiatowych 299 18 15 10
Powiat 2016-04-08 grupa 10-13 139 299 1. Martyna Felskowska 1. Zuzanna Kroenka 1. Agniezka Plicht
grupa 14-16 105 2. Eryk Marszałkowski 2. Maksymilian Penkowski 2. Kamil Felskowski
grupa 17-19 55 3. Maciej Polejowski 3. Julia Płotka 3. Paweł Wróblewski
Eliminacje wojewódzkie miejsce 4 5 11
Martyna Felskowska Zuzanna Kroenka Agnieszka Plicht